GÜNE BATAN DEKORATİF ÇİÇEK MOTİF MODELİ ANLATIMI TIKLA GÖRmerhaba sevgili örgü seven arkadaşlar işte en yeni en güzel ve hiç bir yerde bu güzelden göremeyeceğiniz güne batan dekoratif çiçek motif modeli suzan Ayin tarafından tasarlanmış ve çok güzel bir dekoratif model anlatımıyla bende sizlere sunayım istedim.

Çok güzel renkler ile güne batan motif ister tv battaniye olsun isterseniz çocuk veya lif olarak yapabilirsiniz bir çok amaçlı olduğunu söylemek istedim.

Her model her renkler ile güzel olmaz fakat suzan hanım gerçekten bu işi biliyor ki bu kadar güzel renkler ile çalışıp sizlere yapmanız için fikir olsun diye video yapmış.

Güne batan model ilk olarak sizlere paylaşmak istedim .

Arkadaşlar lif model olarak yapılırsa bu modelle yatak örtüsü üstüne motiflerle süslerseniz harika olacaktır .

Çok güzel yumuşacık ipler ile TV battaniye de kenar süs olarak bu güne batan motifler harika görünecektir.

Ben bu modeli çok beğenerek siz örgü sevenlere paylaşım umarım sizlere benim gibi beğeneceksiniz.

Motif bir yabancı sayfada beğenilip suzan hanım derlemiştir ve bende sizlere sunmak istedim.

Bu model nerede nasıl kullanmak isterseniz orada çok güzel olacak ve dekor’unuz harika görünecektir.

Arkadaşlar bu sayfamda değişik dekor paylaştım bir daha ki  sayfamda geni en yeni en güzel model paylaşacağım eğer takip ederseniz zaten siz örgü seven arkadaşlar göreceksiniz şimdi yapacak arkadaşlara şimdiden kolay gelsin videoyu izlemeyi unutmayın iyi seyirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.