YENİ DOĞAN BEBEK TAKIMLARI İLE YAPILIŞI BURADA BAKSevgili örgü seven anneler bu sayfama yeni doğan bebek takımları ile tüm yapılışın dan bahsetmek ve sayfama devam etmek istedim.

Sevgili anneler onumuz kış ve yeni doğan bebekler çok küçük ve çok üşürler önceden veya şimdi bile yapılabilir çok güzel modeller sizlere fikir olsun diye yapılışları ile beraberinde paylaştım .

Örgüyü hiç bilmeyen bile yapabilir anlatımlar var yeter ki siz anneler yapmak isteyin.

Bu çok güzel modellerden fikir alıp siz daha değişik modeller ile de yapabilirsiniz.

Yeni doğan bir bebek için hediye yapılır en değerli hediye sizin olur babaanneler veya anneanneler torunlara çok güzel sizler yaparsınız torun sevmek kolay değil sizler el işi yaparak hem torunu hem kendini mutlu edersiniz.

Malum küçük bebekler kontrol amaçlı olsa da dışarıya çıkarıyoruz ve soğuk olmasa da bu aylarda bebekler için hava soğuk olur biz örgü seven anneler olarak onlara sıcacık olsun diye bu çok güzel el örgü modellerden bebeklerimize yapmak kalır bende sizlere fikir amaçlı ve görsel olarak paylaşmak istedim.

Arkadaşlar bebek takımları yaparken açık renkler tercih edelim çünkü bebekler için en güzel renkler diye düşünüyorum.

Ebruli iplerde çocuklar için güzel hele ki yeni örgü öğrenenler için ideal bir ip model yapamıyorsanız ebrulu ip yardımcı olur zaten kendi deseni ile güzel görünecektir.

Bu model bebeklere götürülecek en güzel hediye diye düşünüyorum sizlerde böyle düşüneceğinizi umarım şimdi beğenip de yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin.

Arkadaşlar sayfamda tüm modellerin yapılışı var izlerseniz yapmanız için çok kolay olacaktır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.