SEVGİ BUKETİ 2019 LİF MODEL YAPILIŞI TIKLA GÖRSEVGİ BUKETİ LİF MODELİN YAPILIŞ TARİFİ
SEVGİ BUKETİ LİF MODELİN YAPILIŞ TARİFİ

Sevgili örgü sevenler sevgi buketi kalpli lif modeli ile sayfamda siz örgü sevenlere en yeni en güzel modeli sizlere paylaşmak istedim.

Bu en güzel sevgi buketi kalpler ister çeyizde kullan ister kendin gerçekten çok güzel model siz örgü sevenlere fikir olsun istedim

Yapılışı ile bu model sizlerde yapın isterken nasıl yapılır diye düşünme sayfamda en güzel anlamlı yapılışı burada bu modelle ve anlatımla eğer çeyiz yapacak olursan renkleriyle sandığınız bir göz kamaştıracak diye düşünüyorum .

Ben örgü seven biri olarak söylemek isterim ki her zaman renk uyumuna bakın diye fakat bu modelde renklerin uyumu bir harika bir şey demeden bu renklerle yapabilirsiniz.

Yapılış anlatımı çok güzel ve size yapılışını izlemenizi tavsiye ederim çünkü gerçek yapılış tarifi bu kadar güzel anlatır.

Arasında tomurcuk olarak inci kullanması harika görünüm katmış ben her zaman derim ya değişiklik yapabilirsiniz diye bunda aynısını yapın isterim çünkü çok güzel bir model renkleriyle.

Arkadaşlar bir sayfamda değişik bir çiçek modelleri paylaşmıştım oradan bakıp çiçekleri değişik yapabilirsiniz.

Sevgi buketi kalpli lif modeli umarım beğeneceksiniz sizlere fikir olsun diye paylaşım yaptım  ben de sizlerden yorumlarınızı beklerim .

Arkadaşlar 2019 yeni lif modeli benden olsun yapması si örgü sevenlerin şimdi yapmak isteyen arkadaşlara şimdiden kolay gelsin nasıl yapılır diyen örgü sevenlere de tavsiyem videoyu izlerseniz yapabilirsiniz anlatımı çok güzel tavsiye ederim iyi seyirler.

SEVGİ BUKETİ LİF MODEL YAPILIŞ TARİFİ
SEVGİ BUKETİ LİF MODEL YAPILIŞ TARİFİ
SEVGİ BUKETİ 2019 LİF MODELİ
SEVGİ BUKETİ 2019 LİF MODELİ

2019 en yeni sevgi buket lif modeli iyi seyirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


%d blogcu bunu beğendi: