ÇİÇEK BAHÇESİ ÖRGÜ ÜSTÜNE SÜS MOTİFLER BURADASevgili örgü sevenler bu sayfama düz örülüp desen aramayın diye değişik en güzel tığ işi motifler paylaşayım istedim.

Değişiklik yapmak örgü sevenlere nasıl olur demeyin işte değişik motifler şapka ve atkıda da nasılda güzel duruyor sizlere her zaman derim ya model biraz sizlerde fikirlerinizi kullanın ki model yaratmış olun diye .

Arkadaşlar tığ işi çok kolay olsa da yaparken değişik motifler ile yelek,ceket üstüne böyle motifler ile süslerseniz yaptığınız her ne ise düz örgü size harika bir model olacaktır.

Herkes yapar şapka atkı sizin motifler ile değişik görünsün.

Benim bu motifler siz örgü sevenlere görsel bakın sizin daha değişik motifler ‘iniz varsa benim paylaştığım gibi şapka veya atkı yada yeleklerde desen olarak kullanabilirsiniz.

Değişiklik sizin elinizde olduğunu unutmayın.

Yapmak istediğiniz ne olursa olsun renklere dikkat edin ki model ve sizin motifler daha güzel olsun ve modayı sen yarat derim.

Her zaman ki gibi sizlere fikir olsun istedim umarım sizlerde fikirlerimi beğeneceksiniz bende sayfamla ilgili yorumlarınızı beklerim.

Arkadaşlar bu motiflerin yapılışını sizlere paylaşmadım hem görsel düşünün diye hemde tığ işi bilenler bilir düşünerek paylaşmıyorum.

Sevgili örgü sevenler en güzel en değişik modellerimi her zaman sizlere paylaşarak sizlere fikirlerimi sunmak istedim şimdi bu güzel çiçek motifleri beğenip de yapacak arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.