KASIMPATI LİF MODELİ TIĞ İŞİ İLE YAPILIŞI BURADASevgili örgü seven arkadaşlar bu sayfama en yeni ve çok güzel kasımpatı lif modelin yapılışı ile görseli sizlere fikir amaçlı paylaşmak istedim.

Rengarenk lif modeli çok güzel anlatımıyla siz örgü sevenlere sunayım istedim .

Lif modeller çok var fakat bu kasımpatı modeli gerçekten harika olduğunu düşünüyorum çünkü hem kendin ailece kullan hemde bir çeyiz sandığında yer alsın .

Çeyizlerde bu lif modeller ile renklerle çeyiz sandığınızı  süsleyerek başka bir görünüm olsun.

Arkadaşlar benim her zaman söylediğim ve en çok el işlerde dikkat ettiğim şu ben yaptığım her ne olursa olsun model ve renk renkler güzel seçilirse modeli zaten gösterecek hele yaparken eliniz biraz düzgünse zaten yapılan model harika olacaktır.

Sevgili hanımlar el işi ile ilgili bir fikir vermek istiyorum, örgü yaparken elinizin ayarına göre modeller bakın yada gösterişli bir renkle modelin yerine renkler ön plana çıksın ki yapılan model güzel görünsün.

Bu renkler lif modeli için çok güzel uyumlu olduğunu düşünüyorum sizlerde bire bir renklerle yapabilirsiniz.

Tığ işi kasımpatı lif modeli nasıl yapılır diye düşünmeyin çok güzel anlatımı olan bir video paylaştım izleyerek yapılışında sizlere kolaylık olur.

Ben her zaman modellerde yapılışı ile sizlere kolay olsun diye videoları paylaşırım sizler eğer takip ediyorsanız ve sayfanın sonuna kadar bakıyorsanız göreceksiniz.

Sevgili hanımlar bu modeli beğenip yapacak arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.