DİKİŞSİZ BOYUNLUK ŞAPKA MODELLERE MİSİNALI ŞİŞ İLE YAPILIŞINA BAKALIMMerhaba sevgili örgü sevenler bugün sizlere dikişsiz atkı şapka modellere misina şişle yapılışından bahsetmek istedim.

Evet arkadaşlar kış geldi havalar soğudu dışarıya çıkmak için ben de sizlere sıcak olursunuz diye ister boyunluk olarak kullan isterseniz de şapka her ikisi bir tane parçadan oluşur .

Bu ikili kullanışlı modellerden ben kendime yaptım ve çok güzel ve çok kullanışlı olduğunu bir yapan ve kullanan biri olarak söylemek istedim.

Modellerin arasında ki kırmızı renkte ki modelden yaptım ve sizlere de fikir olsun istedim.

Nasıl mı kullanılır evet iki şekilde kullanılır .

Kordon bir süs olarak  kullanmalıyız eğer ponponlu kordon sıkarsak şapka oluyor kordonu açıp kullanırsak boyunluk oluyor.

Sevgili örgü sevenler evet sizlere bu çok güzel modellerden bahsederken kış soğuğundan etkilenmemeniz için yapmanızı tavsiye ederim.

Hem çocuklar için genelde okul çocuklara çok gerekli olan bu boyunluk ile şapka ikisi bir arada olması okul çocuklar için çok güzel çünkü ayrı ayrı olunca onları taşımak da zor olduğunu düşünüyorum .

Bunları söylememin sebebi okul çocuğun annesi olduğumdan ve bende dışarıya rahat çıkmama yardımcı olduğu için sizlerinde işine yarayacağını düşünüyorum.

Evet sevgili örgü sevenler model benden yapması sizlerden olsun ve yapılışı olan bir videoyu da sizlere paylaştım bakarsanız dikişsiz nasıl yapılır öğrenmenize yardımcı olacaktır.

Yapacaklara kolay gelsin iyi günlerde kullanın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.