çocuk hırka yelek modelleri 23 adetSevgili örgü sevenler bugün de sayfama tığ işi ile şişle yapılan çocuk bebek takımlardan sizlere fikir vermek istedim.

Örgü tığ veya şişle yapılan bu çocuk hırka ceket yelek modeller sizlere fikir vermek amaçlı sizlere sunayım istedim.

Arkadaşlar bu çok güzel modeller sizlere fikir verirken hani diğer sayfamda yelek modellerde görsel olarak da düşüne bilirsiniz.

Örgü deyince çocuk büyük model diye ayrı model olmaz sadece yakışanı yapmak önemli olan bu.

Bir saç örgü modeli düşünün daha çok erkeklerde örgü olarak kullanırız fakat bizlere ve çocuklara da çok güzel ceket ve yelek modeli olduğunu  biliriz.

Benim bir görüşümü soracak olursanız ben renkler ile değerlendiririm.

Sevgili örgü sevenler demem o ki her model her renkle güzel olmaz model hepsi ayni fakat renk ve yapılan işlem farklı olunca erkek ve kız diye ayırırız.

Bir sayfamda ikiz çocuk modellerden bahsetmiştim orada bakıp yorumlayabilirsiniz ayni model fakat renkler ayrı olunca model değişik olur.

Şimdi bu fikirlerim sizlere umarım bir şekilde fikir vermiş olmuşumdur diye düşünüyorum ve sizlerden de fikirlerinizi beklerim bu çok güzel modellerimi yapacak arkadaşlara kolay gelsin .

Yapmak isteyip de yapamaz olursanız yardımcı olacağımı unutmayın.

Sizlere bir kapşonlu ceket yapılışın videoyu paylaşmak fikir edinmenizi düşünerek paylaştım .

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.