ÇOCUK YELEK ÖRGÜ ÜZERİ NAKIŞ YAPILIŞI İLE MODELLERİÇocuk yelek örgü üzeri nakış yapılışı ile modelleri siz örgü sevenlere paylaşmak fikir olsun istedim.

Evet sevgili örgü sevenler bu sayfama çocuk yelekler ile devam etmek sizlere değişiklik ile ilgili bilgi vermek için sayfam’dayım.

Her zaman söylemek istediğim bir model ile sizlere ne demek istediğimi bu modeller ile anlayacağınızı düşünüyorum.

Düz desensiz bir yelek üstüne küçük bir motif yapınca nasıl da güzel bir model haline gelir ve görsel olarak zor görünümlü bir model gibi durur.

Sizlere hep derim ya modeli gösteren üzerindeki desen ve renk uyumu .

Yakadan veya etek ucundan başlamalı bu çocuk yelekler yapılışını da siz örgü sevenler için paylaşmak istedim.

Çocuk için yaptığınız yelek veya ceket ben örgü sever olarak yakadan başlamalı olmasını tavsiye ederim.

Kol oyun tüyü yapmak daha zor ve uydurması bana göre zor ama yakadan başlamalı ise kol oyuntusu  istemez ve her tarafı ayni olur.

Arkadaşlar yelek nakış’ tunus işi modelde çok daha kolay nakış yapılır kanaviçe gibi işleme yapılır bir daha ki sayfama tunus işi siz örgü sevenler paylaşmak fikir olsun diye paylaşacağım.

Nakış bile renkler ile süslemek de bir harika oluyor ve modeli çok daha güzel görünüm oluyor.

Şimdi sizlere üstüne nakış nasıl olur diye yapılışını izlerseniz siz örgü sevenler için paylaştım yapacak arkadaşlara kolay gelsin.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.