EN GÜZEL 20 ADET TIĞ YAZMA OYA MODELLERİSevgili örgü sevenler bu sayfama yine yeni 20 adet yazma oyaları sizlere fikir amaçlı paylaşmak istedim.

Bu sayfamda en güzel en zarif tığ ile yapılan yazma modeller ile sizlere yeni fikirler yeni modeller seveceğinizi düşünerek paylaşmak istedim.

O kadar güzel ki bu oyalar ayırmak istemedim ve her biri ayrı güzel modeller sundum.

Modeller de her zaman dediğim gibi renkler önemli bazı modellerde tülbent renkler uyumlu fakat modeli güzel görünmüyor diye düşünüyorum.

Seçeceğiniz tülbent ve model görselleri önemli olduğunu unutmayalım bazı modellerde tülbent desene uysun diye modelin uyumuna bakmasak model güzel görünmez .

Her desen her rengini kaldırmaz yaparsak da sadece renkler uyum sağlar yapılan oya görünmez bunu unutmayalım oya güzel deyip de yapılan oya görseli bozmayalım.

Arkadaşlar bu oyaların yapılışını anlatımını sizlere paylaşmadım çünkü o kadar oya var ki ayırıp bu çok güzel bunun yapılışı olsun diyemedim eğer oyayı beğenen arkadaşlar yapamazsanız yardımcı olacağımı unutmayalım.

Sayfamla ilgili bilginizi yorumunuzu da beklerim şimdi beğenerek yapacak arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

TIĞ İŞİ EN GÜZEL YAZMA MODELLERİ
TIĞ İŞİ EN GÜZEL TÜLBENT YAZMA MODELLERİ
EN GÜZEL VE DEĞİŞİK YAZMA OYALAR
EN GÜZEL VE DEĞİŞİK YAZMA OYALAR

Bir önceki sayfamda gelincik çiçeği oya modelini paylaşmıştım değişik olarak bu sayfama da yer verdim .

ŞAL İLE YAZMA TÜLBENT OYALARI
ŞAL İLE YAZMA TÜLBENT OYALARI

 

Mantı modelli oya rüzgar gülü modeli bu modellerde beyaz yazma yapılırsa daha gösterişli olacak ve yapılan oya gözükür olur.

Arkadaşlar bu oyaların her birinin adı olduğunu bilirsiniz sanırım çünkü tığ işi bilen ve oya yapan arkadaşlar sizler bu oyalar yapılışı kadar renklere dikkat etmeli olduğunu da unutmamak için eklemek zorunda kaldım.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.