KARIŞIK AYAKKABI PATİK MODELLERİ İLE YAPILIŞLARI TIKLA GÖR 

Sevgili örgü seven arkadaşlar bugün sizlere tığ işi ile şişle yapılan ayakkabı ve patik modellerden paylaşıp fikir olsun istedim.

Arkadaşlar bu modelleri paylaşırken şunu düşünerek paylaşmak istedim önümüz kış ve ben örgü seven biri olarak hem çocuklarımıza hem kendimize hemde bebeklerimize bu modellere den yapıp sıcacık olalım istedim.

Bizler örgü severler olarak bu modellerden kolayca yapabiliriz diye düşünüyorum zaten anlatımı var sayfanın sonunda.

Tığ işi ile yapmak isterseniz de aynı modellerden anlatımını paylaştım yapamayız demeyelim .

Biz örgüyü sever olarak tabi ki her işi yapabiliriz demeyiz bazı örgü sevenlerimiz şiş ile çalışmak ister aynı modelden şiş ile yapabiliriz.

Arkadaşlar her zaman bahsederim  tek model bir görselde bırakmayalım bakın bu modellerden aynı model hem şişle hem tığla yapılıyor demem şu ki her ne olursa olsun aynısı yapılır değişik görsellerde de .

danteller de olduğu gibi iğne oyası ayni model tığ oyası her ne olursa olsun sizler yeter ki yapmak isteyin şişle de tığla da her model yapabilirsiniz yapacak olan örgü seven arkadaşlara kolay gelsin iyi seyirler dilerim.

Yeni sayfamda yeni ve değişik modeller ile sayfamda olacağım takıp etmeyi unutmayın .

Arkadaşlar bakın hem kendinize patik veya ayakkabı da yapabilirsiniz ve çocuklara her ikisi için çok güzel modellerdir kolay gelsin.


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.