EN GÜZEL ANNE YELEKLERİ BAK VE GÖR YAPILIŞI İLESevgili anneler bu gün sizlere güzel ve şık olan yelek modellerden paylaşmak istedim.

Sevgili arkadaşlar modelleri paylaşırken her zaman çeyiz çocuk modeller deriz biz annelerde güzel el örgü bir yelek giyelim istedim ve bu güzel modellerden sizlere paylaşmak ve yapmak isteyen  annelere anlatımlı videoyu da paylaştım  yapsınlar  diye.

Kaynana sevmezler aslında o da bir anne hediye olarak yapıp verirsek ne kadar mutlu olur .

Her zaman şunu düşünmeli bizde kaynanayiz bizde anneyiz nasıl davranırsak bize de öyle davranılacağını unutmamak lazım.

Bence bu güzel modeli yapamayan anne varsa hediye olarak örmek için hemen bu güzel modelden seçip yapmalı ve hayır duasını almak lazım diye düşündüm.

Yapmak isteyen arkadaşlar sayfanın sonunda anlatımlar paylaştım sadece iki modelin eğer diğer modellerden de yapamaz iseniz modellerin anlatımını da sizlere yardımcı olmak için  paylaşacağım.

İki model tığ ile yapılmış bu modeli tığ kullanan arkadaşla kolaylıkla yapacağını düşünüyorum  sizler benim gibi örgü sever olduğunuzu düşünüp bu güzel anne modellerden paylaşıp sizlere fikir olsun istedim.

Yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin iyi seyirler dilerim .

Anneleri sevindirelim.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.