YAPRAKLI CEKET YELEK MODELLERİ TIKLA GÖR YAPILIŞ İLESevgili örgü seven arkadaşlar bu sayfama yeni model ceket ve yelek yapılışı ile değişik yerde kullanılan bir model paylaşmak istedim.

Ben örgü seven biri olarak bu yaprak modellerden beğenip sizlere de fikir vermek bir örnekte neler yapıldığını görmenizi istedim.

Bu yaprak model ben çok beğenerek sizlere sunmak sizlerde bu modeller ile çanta,ceket boyunluk olarak yapmanız için bir fikir olsun istedim.

Model çok güzel bunu patik,bebek ceket bebek yelek yani her yerde modeli kullana biliriz .

Bir önceki sayfamda patik ayakkabı model olarak paylaşmıştım sizler bu modeli severek yaparsanız her yerde kullana bilirsiniz.

Ben modelleri paylaşırken sadece sizlere fikir vermek isterim çünkü yapmak istediğiniz model ve ip bilmediğim için sayılar uymayacağı için sayıları vermek istemiyorum.

Eğer modeli beğendin yapmak istiyor ve yapamasanız yardımcı olmak için buradayım sizlere her zaman yardımcı olurum.

Ben yapamayacak model sizlere paylaşmak istemem ben örgü seven ve halan yapan biriyim.

Sevgili örgü seven arkadaşlar ben yapmanız için yapılışını da sizlere paylaştım izlerseniz daha kolay yaparsınız diye düşünüyorum .

Yapacaklara şimdiden sizlere kolay gelsin iyi seyirler. 

Birkaç model saç örgü var fakat ben bunu görsel olarak bunun gibi model yapıp yapraklı da yapılır demek için saç örgülü model koydum .

Sizler bu model dende beğenip yapılıp yapa bilirsiniz zaten bir daha ki sayfamda yine değişik modellerde göreceksiniz.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.