FİRKETE ŞAL MODELLERİ TIKLA GÖRSevgili örgü seven arkadaşlar bu sayfama firkete ile yapılan değişik şal modelleri sizlere paylaşmak özel günlerde şıklığınıza şıklık katın diye fikir amaçlı şallardan görsel yapıp paylaşayım istedim.

Siz örgü sevenler modellerden en güzelini yapmanız için fikir olsun istedim.

Gece gezmelerde şık olmanız elinizde bu güzel modeller seçip yapalım ve giydiğimiz kıyafet ile daha şık bir havamız olsun.

Arkadaşlar modeller benden yapması sizden olsun .

Firkete nasıl mı yapılır gerçekten çok kolay apar’tini kullanmak zor değil yeter ki yapalım el alışıncaya kadar zor gelir ama alışınca çok kolay olduğunu göreceksiniz.

Ben her zaman şunu söylerim ki beni takip eden arkadaşlar bilir bu modellerde kalmayın .

Nasıl mi ?ben bu modelle şal .havlu kenarı ,yelek.tülbent oyası yani filkete ile her yerde kullana bilir değişik modeller de elde edebiliriz .

Sevgili örgü severler sizler yeter  ki yapmak isteyin ben bir daha ki sayfamda değişik yine modeller paylaşacağım zaten sayfamın Özeliği değişik ve en güzel modeller sizlere paylaşmak ve fikir vermek .

yapacak arkadaşlar yapmanız için kolaylık olsun diye anlatımlı video paylaştım bir modelin sizlerde bu modelden esinlenip değişiklik yapabilirsiniz.

yapacak olanlara kolay gelsin.

Bu modeller ile yelek ve atkı yapabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.