ÇOCUK ÖRGÜ KOMBİNİ TIKLA GÖRÇocuk örgü kombin modelleri ile yine sayfamda sizlere fikir vermek istiyorum ve sizlere bu kırmızı renkler ile bu kadar güzel görselleri sizlerde görün istedim .

Bugün panço ile ilgili paylaşımlar yaparken düşündüm ki değişiklik yapayım ve konbın  olsun diye sizlerde görün istedim.

Çocuklar için çok önemli olan giysilerdir çünkü çocuklar sıcağı soğuğu bilmezler bunu takip eden anneler bende kışı sıcak olsunlar ve şık görünsünler diye bu modeller  den seçip sizlerde çocuklarınıza yapmak isterseniz modellerde benden olsun diye paylaşmak istedim.

Ben kombini çilek modellerden seçtim sizler nasıl bir renkle yapacağınızı bilmem ama bu renklerde çok güzel ve bir kız çocuk için harika bir model diye düşünüyorum.

modelleri görünce sizlerde beğeneceğinizi düşünüyorum.

Arkadaşlar tığ işi şapka modelini paylaştım fakat sizler şişle düz örgü ile örüp motifler yapabilirsiniz değişiklik sizlerde yarata bilirsiniz.

AŞAĞIDAKİ MODELDEN KENDİNİZE DE YAPABİLİRSİNİZ .

Bu ikisi ayni model ben sadece boncuklar da değişiklik olunca nasıl olur diye sizlerde görün istediğim için ikisi ayni modeli paylaştım.

Bu yıldızlı panço modeli bir harika nasıl mi yapılır hani eski zamanlarda yün paspaslar örülürdü ya onun gibi örülüyor kolay bir model umarım beğenirsiniz yorumlarınızı beklerim.

  

Elbise modeli aslında çok basit üstüne motifler koyunca nasıl hemen değişiyor sizler bu elbisede değişiklik yapın ben olsam beyaz ve kırmızı çok güzel olur diye düşünüyorum karar tabi ki sizlerin kolay gelsin .

Sayfayı  takip ettikçe değişik güzel modeller göreceksiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.