KONVERS SPOR AYAKKABI ORGU MODELLERİ İLE YAPILIŞISevgili örgü seven hanımlar bugün sizlere el işi hem tığla hemde şiş la yapılan konvers  spor ayakkabı modeli ile yapılışını sizlere paylaşmak istedim.

Okul zamanı geliyor okula giden öğrenci anneler sizlere en güzel fırsat olarak düşünüyorum istediğimiz renkten konvers yapabiliriz .

Bende bir okul öğrenci annesi olarak bu modellerden yapmak değişik değişik renklerde giydirmek çok güzel olsa gerek diye sizlere de fikir olarak sunayım istedim.

Eğer dışarıda giymek kış aylarında zor diye düşünüyorsanız ev patik olarak yapabilirsiniz evde de ayakkabı havası olsun hem patik hem ayakkabı olarak yapabiliriz .

Çocuklarımıza spor ayakkabı yaparken kendimizi da düşünelim ve kendimize de yapalım anne çocuk kombin yapabiliriz .

bir önceki sayfalarım da değişik ayakkabı modellerden de var sizlerde kendinize değişik ayakkabı yapalım derseniz diğer sayfamda bulabilirsiniz .

Eğer beğenip yapacak olan arkadaşlar varsa kolay gelsin .

tabanlar nasıl buluruz demeyin tabanlıklar her yerde var artık çünkü artık örgü modelli ayakkabılar var herkes yaptığı için bulabilirsiniz .

Arkadaşlar yada kullanmadığınız ayakkabı tabanı kullanabilirsiniz hem eskiyi değerlendirme şansımız olur.

İYİ SEYİRLER KOLAY GELSİN

 


sevgili hanımlar şiş la örgü spor ayakkabı nasıl yapılır video anlatımını da yapmanıza yardımcı olacaktır iyi seyirler umarım beğenirsiniz yorumlarınızı  beklerim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.