KURDELE NAKIŞ HAVLU MODELLERİ İLE YAPILIŞI TIKLA GÖRSevgili orgu seven hanımlar bu sayfama kurdele ile yapılan nakıştan bahsetmek istedim.

Evet hanımlar bu nakış el işi iğne ile yapılan bir nakış türüdür,ve bende çeyizlerde havlular kendi el emeğimiz olsun diye dantel ve nakış’i kendimiz yapalım diye bu modelleri paylaşmak sizlere fikir olsun istedim.

Biz orgu sevenler her zaman değişik ve en güzel modeller ararız bende sizin çeyiziniz her halıyla el emeği göznurunuz  olsun diye bu güzel görselleri sizlere sunayım fikirleri olsun istedim.

Bu kurdele nakış sadece havlu üstünde değil her yerde kullana biliriz bir salon takımına ne dersiniz çok şık çok değişik olur bir daha ki sayfamda bulabilirsiniz bir salon takımı veya bir kırlent  vs her yerde oluyor .

Sizler yapmak istediğiniz her yerde modeller oluyor deneyin en yeni görseller sizin  elinizde olsun.

Sevgili orgu seven arkadaşlar hadi şimdi çeyiz başına dantel bizden nakış bizden işte el emeği göz nuru hazır kolay gelsin.

Çeyizlik havlu nakış orgutarifleri.com da sizler için çok güzel modelleri  sergiler ve yapmak sizden model bizden olsun

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.