PUNCH NAKIŞ YAPILIŞI İLE MODELLERİ TIKLA GÖRMerhaba arkadaşlar bugün sizlere değişik el nakış olan punch nakış  işini paylaşmak istedim.

Sevgili hanımlar her zaman dediğim gibi değişik modeller ile sizlere sunmak sizlere fikir olsun istedim.

Çeyizlik havlularımızı kendi emeğimizi katmak anne eli değmiş çeyiz’imiz olsun diye dantel yapmak değilde nakiş’i da sizler yapın diye anlatımlı videoyla modellerimi paylaşmak istedim.

Sevgili anneler kızlarımızın çeyizleri düzerken her zaman güzel modelleri yapmak isteriz bende punch nakış işi havlu modellerde el işi olarak yapmanıza yardımcı olmak için sayfamda sizlerde görün istedim.

Punch nakış nasıl yapılır nereden iğnesini buluruz demeyin sizler tuhafiyeler de bulabilirsiniz arkadaşlar yöre gereği bel ki punch iğnenin adi değişik olabilir eğer sayfamda bakıp alırsanız daha iyi olur diye düşünüyorum.

Sevgili arkadaşlar bazı yöreler derken yanlış anlamayın anlatımlar başka olur diye söylemek istedim.

Diğer nakışlar bilen arkadaşlar bilir sizlerde öğrene bilirsiniz.

Bu nakış kasnakla yapılır punch nakış iğnesi var kasnağı tersten işlenir arkasına yapışkanla yapıştırılır çıkmasın diye silikon en uygunu yapmak size kalır .

Bu sadece havlu nakış’i değil arkadaşlar kırlent, havlu,vs işlerde yapa bilirsiniz siz nerede kullanmak isterseniz olur bu modellerde illa bu burada kalacak diye bir şart olmaz yapmak isteyen arkadaşlara kolay gelsin .

Arkadaşlar bu sayfayla ilgili bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


%d blogcu bunu beğendi: