ÇAPRAZ DÜĞMELİ BEBEK YELEK MODELLERİ VE YAPILIŞI TIKLA GÖRSevgili anneler bugün sizlere çok güzel ve cıcı bıcı bebek yelek modelleri paylaşmak sizlere fikir olsun istedim.

Bu modellerden değişik modellerde var ilerde ki sayfamda sizlere onlardan da paylaşacağım siz orgu sevenler yeter ki sayfamı  takıp edin her zaman değişik modeller ile sizlere yardımcı  olacağım.

Arkadaşlar bu modeller gördüğünüz gibi çok güzeller fakat sizlere şunu söylemek istiyorum ki sizler bu modellere süslemek siz el işi sevenlere kalır eğer bu modeli daha şık hale getirelim derseniz üstüne boncuk süslerde yapabilirsiniz .

Evet arkadaşlar sizlerde bu modellere bir şeyler eklerseniz dahada güzel olur ama bu görünümle de çok güzeller.

Siz orgu sevenler aslında bu fırfır modeli ajor le oluşur bilirsiniz zaten yapmak isterseniz aşağıda video var ayni modelin anlatımı var sizlere daha kolay olur.

Bunu yapacak arkadaşlar eğer bu modeli çok beğendim fakat hep ayni olmasın derseniz üstüne değişik motifler de yapıp yada üstüne boncuklarla süslerseniz ayrı bir model haline gelir sizlerde tek model gibi görmez değişik olarak kullanırsınız.

 

Bu modelin yapılışı görseli sizlere kolay gelsin .

şş

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.