DEĞİŞİK İĞNE OYA MODELLERİ VE YAPILIŞI TIKLA GÖRMerhaba arkadaşlar bugün sizlere iğne oya modelleri ile anlatımlı yapılışını paylaşmak istedim.

Sevgili orgu sevenler sizlere değişik olsun diye yeni modeller ile yine orgutarifleri sayfam’dayım sizlere fikir amaçlı olarak bu güzel modeller paylaşmak sizleri memnun etmek isterim.

Siz iğne oya sevenler he zaman değişik model yapmak istersiniz çünkü iğne oyası biraz zor bir oyadır ve iğne ile kuyu kazar gibi oluyor onun için ayni model yapmak insan sıkılır bende sıkılmamanız için yeni modeller paylaşmak istedim.

B u modellerde çatal yardımı eli da yapılan oyalar var belki farkına varmışınızdır .

Halka yardımı ile yapacağınız modellerde var bir sayfaya bakınca değişik modeller görün istedim tıklayınca başka modellerde göreceksiniz .

Sevgili orgu sevenler umarın sayfamdan memnun kalmış ve takıp ediyorsunuz beğenirseniz sevinirim sizlere yapmak için her sayfamda olduğu gibi bu sayfamda da yapım aşamalı video paylaştım sizlere kolay gelsin iyi seyirler dilerim.

;

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.