BEBEK TULUMLARI İLE GÖRSELLER İÇİN TIKLAYINSevgili sayfa takip eden arkadaşlar bugün sizlere bebek tulumları ile bebek takımları sizlere fikir olsun diye paylaşmak istedim .

Arkadaşlar diğer sayfamda sizlere tulum modelleri paylaşmıştım fakat bebek modellerde kıyafet .battaniyelerde olsun tam takım olarak paylaşmak daha iyi olur istedim.

Sevgili anneler bu görsellerde her model yani kıyafetlerde eklemek yapmak isteyen arkadaşlar sadece tulum olmasın içine giydireceği modellerde olsun değil mı dedim ve el örgüsü olan bir kaç modellerde sizlere sunmak istedim.

Arkadaşlar her zaman dediğim gibi düz bir model bile sizlerin elinde süslerseniz en ağır modelden de daha güzel olur.

Aşağıya doğru izlerseniz değişik modellerde göreceksiniz hem yeni model hemde anlatımlı video paylaştım siz orgu sevenler daha kolay olsun nasıl yapayım diye düşünmenize gerek olmasın istedim .

Hem tığ işi hem şiş la yapılan bu güzel değişik modeller siz orgu seven hanımlara paylaşmak beni çok mutlu eder çünkü ben kendim örgüyü çok seven biri olarak aradığını tek sayfada bulmak bir ayrıcalık olduğunu biliyorum .

Eğer bir şey soracak olursanız her zaman sizlere yardımcı olurum sakın bu paylaşmaktan başka hiç bir şey yapmıyor demeyin bilmeniz her ne olursa yardımcı olurum.

                  BEBEK GİYSİ ÖRGÜ MODELLERİN GÖRSELLERİ 

 

 

Arkadaşlar bakın desen koyunca ne kadar daha güzel görünüyor şiş la yapılmış düz örülmüş ve desen yapmış üzerinde harika görünüyor değil mi ?Sizlerde bebeğiniz bu güzel modellerden yapmanız ve tallı gözüksün istedim kolay gelsin .

  1. bu yıldızlı tulumu eğer sizler üstüne süs yepinca daha güzel olacaktır

Sakallı ip ile bakın ki tulum da oluyor değil mi sakallı ip ve bebe iple karışınca bu güzel uyku tulumlar ortaya böyle şık olur.


Arkadaşlar bu modeller mi sadece yapılır tulum tabi ki hayır si hangi modeli yapmak isterseniz olur video sadece grafik olarak düşünüm istediğiniz modeller ile yapabilirsiniz kolay gelsin iyi seyirler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.