YAZLIK YELEK YAPILIŞI İLE YENİ MODELLERİ 

Sevgili orgu sevenler bu sayfama sizlere hem çeyiz hem kendine yapacağınız tığla yelek modelleri paylaşmak istedim.

Bu modeller motif ve bütün olarak yapa bilirsiniz motiflerde veya bütün örneklerde şal olarak ta yapabilirsiniz.

Daha önceki sayfamda şal modelleri paylaşmıştım eğer birazcık olsun örgüden anlıyor ve yelek yapımında ustayım diyorsanız şal modeller’den de örnek alabilir ve yelek modeli olarak örebilirsiniz.

Sevgili örgü seven arkadaşlar ben örgü seven olarak sizlere şunu söylemek istiyorum örnek her zaman en güzellini seçeriz ama o model sadece kullanımda olan yerde bırakmayalım daha hangi yerde bunu kullanırsak güzel olur diye düşünelim ki en beğendiğimiz örnek bize şal yelek yazlık hırka veya bolero olarak yapalım ki yaptığımız örnek bize en güzel dedirtsin.

Arkadaşlar ben her zaman önce en güzel örnek seçerim sonra bununla ne yaparım diye önce düşünür ve yapmak istediğimi yaparım sizlere de tavsiye ederim.

Bazı modellerde değişik örgü aletler kullanılıyor yani firkete şiş, kalem veya örgü şiş olarak yapacağımız modele göre değişen orgu aletler var oklava ile yapılan şapka ,şal yelek gibi modellerde var bir daha ki sayfalarımda bu gibi modellerde göreceksiniz eğer takıp eder iseniz en yeni hem değişik modellere sahip olacağınızı düşünüyorum .

Arkadaşlar ben sadece bakıyorum demeyin yapmanız için anlatımlı videolar da paylaşıyorum ki yapmak isteyen arkadaşlara daha kolaylık olsun diye .

Bu sayfamı takip eden arkadaşlar ben beğenerek sizlere paylaşmak sizlere fikir olsun istedim yapacak olanlara kolay gelsin diyorum ve iyi seyirler.

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.