TÜLBENTE İĞNE OYA MODELLER İLE YAPILIŞ ANLATIMLIMerhaba orgu sevenler bugün sizlere tülbent veya yazma ucu iğne oyası modeller ve anlatımlar paylaşmak istedim.

Bildiğimiz gibi çıtı,pıtı görünümlü oyalar gerçekten çok güzeller yapılışı bilenler için çok kolay aralarına değişik olarak mekik veya firkete oyası,kurdan oyası,düğme ile iğne oya yapılan bir oya modelidir.

Arkadaşlar aslında yapmak istediğimiz hangi model olursa olsun biz bunu değişiklik yapabileceğimizi unutmayalım ben her zaman bahsettiğim gibi oyalar sadece iğne oya veya diğer oya da kalmamalı modeller biz yaratalım .

İlerde ki sayfamda her modeli bir arada paylaşmayı düşünüyorum o zaman bizlerde değişik modeller elde edebileceğimizi anlatmış olacağım .

İğne oya çok zarif görünümlü bir oyadır ve her yerde işlene bilir .

Havlu kenarına

gömlek yaka ve kollara

tülbent ücüna

halay mediline

küpelerde

boynumuza filar olarak ucuna

salon takımı

ada takımı

karyola takımı

pike takimi

sehpa örtüsüne

Yani nere de kullanırsak uyum sağlayan bir oya turudur diye düşünüyorum.

Sevgili okurlar sizlere paylaşmak çok güzel eğer memnun kalırsanız ve sayfamı beğenirseniz çok mutlu olurum .

Arkadaşlar daha değişik modellerde sizler ile diğer sayfamda paylaşmak istiyorum oradan da bakıp modeller seçe bilirsiniz .

Arkadaşlar sizlere bu iğne oya modellerin yapılışını da paylaştım sayfanın sonunda bakarsanız yapmanız için sizlere kolaylık olacağını düşünüyorum.

Yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin iyi seyirler dilerim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.