ANGLEZ DANTEL ÖĞRENELİM ANLATIMLARLASevgili arkadaşlar bugün sizlere çok değişik çok güzel bir el işi Anglez modelleri ile yapılışını sizlere paylaşmak istedim.

Çok değişik anglez işi buldum bana çok değişik geldi yapılışı kolaymış ben denedim ve sizlerde beğeneceğinizi düşündüm ve sizlere de fikir olsun diye paylaşmak istedim

Ben değişik orgu modelleri severek sizlere sunmak için buradayım demiştim ya daha değişik modellerde var ve ben bu dantel modasını  yeniden yaratmak istiyorum artık arkadaşlarımız bize modası bitti  diyemeyecek biz orgu sevenler değişik örnekler yapınca herkes çeyizde olsun ,evimde olsun derken artık herkes yapacak diye düşünüyorum.

Arkadaşlar bu örnek nasıl yapılır?

Anglez deyince aklınız karışmasın zincirli ip ve tığ kullanılır.

Zincirli  ip ile başla normal zincir gibi ama siz anlatımı da izlemenizi öneririm

MOTİF NASIL YAPILIR?

Gazete kağıda istediğin deseni çiziyorsunuz yanı desen şablon alın şablonla desen yapın ördüğünüz anglez örgüyü gazete kağıdına desen çıkacak şekilde gelişi güzel dikelim sonra iğne ile içini dolduralım isterseniz motif yapabilirsiniz .

Yapmanızı  tavsiye ederim çünkü zor görünümlü olduğu için pek yapan yok ben bile bugün öğrendim ve yapacağım çok kolay biraz uğraştırır ama sitres atmak için terapi  olur diye düşünüyorum .

SEVGİLİ OKURLAR eğer yapmak isterseniz daha değişik modelleri de paylaşacağım şimdi sizleri görseller ve anlatımlara bırakmak isterim iyi seyirler .

 

 

Arkadaşlar bakin sizlere model yapılışını de anlatıma ekledim iyi seyirler

&;

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


%d blogcu bunu beğendi: