ÇITI PITI İĞNE OYASI GÖRSELLER İLE ANLATIMMerhaba arkadaşlar bugün sizlere yeni iğne oyası öğrenenlere basit ama çıtı,pıtı,iğne oyası modelleri ve anlatımlarla bu sayfamdan sizlere fikir amaçlı hazırladım sunmak istedim.

sevgili iğne oyası severler düşündüm hep ağır modeller var, yeni öğrenenler için çok zor bende sizlerde güzel çıtı pıtı modeller yaparsınız diye önce basit ama güzel olan modeller paylaşmak istedim.

Aslında iğne oyası her zaman ve her modeli güzel ve zariftir ve sizlerde bu zarif modeller yapmanız için görseller ve anlatımlı olan videoyu paylaşmak istedim .

İğne oyası her yerde yapabiliriz ,biraz ince iştir aslında kullanacak alanı fazla olduğunu düşünüyorum .

Eskiden annelerimiz sadece iğne oyası çeyizlerde olmasa olmazı idi şimdi ise bütün çeyizlerde her modelde var,havlu kenarları,tülbent oyası,tespih ucu,flör da aksesuar olarak,mutfak peçetelerde,salon takımlarda,oda takımlarda yanı ev çeyizin de her yerde artık iğne oyasını yapılmaktadır. Bende sizlerinde bu güzel iğne oya olsun diye basit görünümlü iğne oyasını sizlerle paylaşmak fikir vermek istedim umarım beğenirsiniz.

Yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin,iyi seyirler..

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.