BONCUKLU PARMAK ARASI TERLİK GÖRSEL VE ANLATIMSevgili orgu severler bu sayfamda size boncuklu terlik ve bebek ayakkabı görseli ve anlatımı paylaşmak istedim.

Arkadaşlar size sunacağım bu ayakkabı modeller hem anneler mutlu olsun hem çocuklarımız diye her ikisini bir arada paylaştım.

arkadaşlar bu anlatımlı videoyu anlamaya bilirsiniz diye ben anlatmak  istedim,siz videoyu izleyerek de yapacağınız inanıyorum.

arkadaşlar yapmanız gereken şu

1 çift terlik tabanı almanız

1,makara misina ipi

1,makas

1,kemer delme pensesi

1,düzine kalın boncuk

1,düzine ince boncuk

YAPILIŞI

Tabanlık her ne olursa olsun ona göre model yapalım şimdi ki modelimiz parmak arası olduğu için size bu modeli anlatmak istiyorum.

arkadaşlar iğne yardımı ile yapılır çok kolay sadece sizin yapmanız gereken iğneyi biraz kalın seçmeniz olacak boncuk dizimine gelince çok kolay sizde desen verebilirsiniz zaten anlatımda ki videoyu izlediğinizde sizin de fikriniz oluşur .

Arkadaşlar size ipucum, olsun model yapmak için önce boncukları yere diz ,gül modeli,yıldız modeli,veye üçgen yap arasına başka renk  boncuk koy renkli olsun demem şu ki once model belirle sonra uygula .

Sevgili orgu sevenler bu model hem kendine hem çocuğuna el emeğinle bu güzel zarif ayakkabı yada parmak arası terlik yapmanız için size fikrimi paylaşmak istedim umarım beğenirsiniz

Şimdiden siz orgu sevenlere kolay gelsin diyor ve iyi seyirler ,

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.